KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14198459
nr 1419 8459
Tatiana Chirikova Longet (f. 1952). Porträtt av Anna Jalpachik. Monogramsignerad, daterad 1990. Olja på pannå, 26x21 cm, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:14:49
20/9 12:14:17